Zamknij

Znaleziono zwłoki dwóch dziewczynek. Makabryczne szczegóły zbrodni

05.09.2020 10:54
zamordowano dwie dziewczynki
fot. La Policia Federal

Ciała 14-letniej Andrei Lizeth i 16-letniej Brendy Guadalupe z Sinaloa zostały znalezione w zachodnim Meksyku. Nastolatki były poszukiwane od niedzieli. Według ustaleń policji dziewczynki zostały uduszone, a następnie ich ciała podpalono. Szczegóły tej zbrodni są makabryczne.

Ciała dwóch nastolatek znaleziono w zachodnim Meksyku. To 14-letnia Andrea Lizeth i 16-letnia Brenda Guadalupe z Sinaloa. Dziewczynki zaginęły w niedzielę. Rodzice zidentyfikowali ich ciała.

Na ciała zamordowanych nastolatek natknęli się mieszkańcy jednej z wsi. Zwłoki leżały przy drodze. Były spalone.

Ciała dwóch nastolatek znalezione przy drodze w Meksyku. Były zwęglone

Policja ustaliła, że nastolatki zostały najpierw uduszone, a dopiero potem ich ciała podpalono przy drodze i tam pozostawiono. Znajdowały się blisko pola w Culiacán. Jak podaje "Daily Mail", jedno z ciał skierowano twarzą do góry, a drugie w dół.

Zobacz także

Nie wiadomo, czy nastolatki były koleżankami. Obie pochodziły z Sinaloa. Policja nie wyklucza, że sprawcy porwali je oddzielnie z różnych miejsc.

Zobacz także

- Wzywamy Biuro Prokuratora Generalnego jako organ zarządzający wymiarem sprawiedliwości w Sinaloa, aby te przestępstwa zostały dokładnie zbadane i wymierzona została sprawiedliwość! - zaapelowała Reyna Araceli Tirado, dyrektor Sinaloan Institute for Women.

32784324-8698617-image-a-29_1599238942440
fot. Twitter: Pueblo2

Zobacz także

To kolejne tego typu morderstwo na terenie Meksyku. Do apelu o szybkie i sprawne przeprowadzenie śledztwa przyłączyli się także rodzice bestialsko zamordowanych nastolatek.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ Luznoticias.mx