Zamknij

Młoda mama czuwała przy synu w szpitalu. Znaleziono ją martwą

Redakcja
06.02.2019 19:49
Młoda mama czuwała przy synu w szpitalu. Znaleziono ją martwą
fot. hxdbzxy/shutterstock

Matka dwójki dzieci - 32-letnia Sarah Jane Brazil – została znaleziona martwa w szpitalu dziecięcym Children’s Health Ireland w dzielnicy w Tallaght, w Dublinie. Jak podaje portal Daily Mirror, w placówce tej akurat przebywał syn kobiety i był poddawany leczeniu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tragedia wydarzyła się w niedzielę. Według doniesień portalu, kobieta miała zostać znaleziona przy łóżku swojego dziecka.

"Udzielono wsparcia rodzinie"

32-latka pochodziła z Killinardin, dzielnicy w południowej części Dublina.

Zobacz także

Rzeczniczka kliniki dziecięcej potwierdziła w rozmowie z portalem to dramatyczne zdarzenie.

Zobacz także

- Children’S Health Ireland w Tallaght potwierdza, że na terenie szpitala w weekend niespodziewanie zmarła osoba dorosła - powiedziała dziennikarzom. Jak dodała, osoba ta towarzyszyła młodemu pacjentowi który był leczony w klinice. Placówka złożyła również kondolencje rodzinie zmarłej. Poinformowała także, że – tak jak w przypadku wszystkich niespodziewanych zgonów –natychmiast zawiadomiono odpowiednie służby oraz bliskich zmarłej.

Zobacz także

- Odpowiednie służby zostały natychmiast powiadomione i udzielono wsparcia rodzinie – podkreśliła. Zapowiedziała również, że klinika nie zamierza wypowiadać się na temat tego tragicznego zdarzenia z szacunku dla rodziny 32-letniej kobiety.

Przyczyny i okoliczności kobiety są obecnie w toku ustaleń służb.

RadioZET/PAP/