Zamknij

Brytyjczyk ma żonę młodszą o 27 lat. Wołają za nim „pedofil”

Redakcja
23.03.2018 17:08
Brytyjczyk ma żonę młodszą o 27 lat. Wołają za nim „pedofil”
fot. Facebook

Małżeństwo musiało sprzedać dom i przeprowadzić się do innego miasta. Wszystko przez sąsiadów, którzy nie dawali im żyć. Nie podobało im się, że Andy ma 46 lat, a jego żona 19. Parę spotykały wyzwiska i szykany na każdym kroku.

Zagłosuj

Uważasz, że pretensje sąsiadów są słuszne?

Liczba głosów:

Historię Andy’ego i Beth opisał brytyjski dziennik „The Sun”. Poznali się, gdy dziewczyna była w szkole średniej. Miała wtedy 16 lat. 44-letni wtedy Andy pomagał jej matce w przeprowadzce. — To była miłość od pierwszego wejrzenia — mówią w rozmowie z dziennikarzem.

27 lat różnicy między małżonkami

Obecnie para od dwóch lat jest po ślubie i mają dwójkę dzieci. Andy pracuje jako kierowca autobusu, a po godzinach pomaga mieszkańcom okolicy w przeprowadzkach. Wiedliby szczęśliwe życie, gdyby nie sąsiedzi, którym nie pasowała różnica wieku pomiędzy małżeństwem. 27 lat różnicy to patologia — twierdzą ludzie z ich otoczenia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Dużo młodsza żona

Wiele razy miała miejsce sytuacja, gdy krzyczeli za nim „pedofil”. Nawet w sklepie na zakupach młodzi ludzie docinali im. Kilka razy ataki ze strony mieszkańców miasta były na tyle agresywne, że para zaczęła myśleć o zmianie miejsca zamieszkania. Czarę goryczy przelała sytuacja, gdy pewnego dnia ktoś namalował im na samochodzie obraźliwy napis. — Gdy namalowali nam „pedofila” na karoserii, stwierdziłem, że tego już za dużo — mówi Andy.

Krzyczą za nim „pedofil”

W końcu małżeństwo przeniosło się z północnej Walii do angielskiego Lancashire. Liczą, że tam uda im się żyć w spokoju, bez ataków ze strony sąsiadów. Biorąc pod uwagę, jak duży nakład ma dziennik „The Sun”, który opisał ich historię, trudno przypuszczać, aby sąsiedzi nie dowiedzieli się o przyczynach przeprowadzki 46 i 19-latki.

Zdjęcia małżeństwa z mediów społecznościowych. Wyglądają na szczęśliwych:

RadioZET.pl/thesun.co.uk/fakt24/strz