Zamknij

Modelka znaleziona naga na ulicy. Miała ciężkie obrażenia

21.01.2020 13:51
Ksenia Puntus
fot. Instagram/ Screen

Modelka Ksenia Puntus została znaleziona naga na chodniku z bardzo ciężkimi obrażeniami. 21-latka miała m.in. połamane żebra, nogi i miednicę. W mediach pojawiły się spekulacje, że młoda kobieta została wypchnięta z okna.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ksenia Puntus wydała oświadczenie, w którym opisała dokładnie, co tak naprawdę wydarzyło się feralnego wieczora. Kobieta zdementowała pogłoski jakoby miała zostać wypchnięta z okna w trakcie awantury. Modelka oskarżyła także swoją koleżankę z branży Alesję Kafielnikową o to, że z premedytacją rozpowszechniała na jej temat nieprawdziwe informacje.

Zobacz także

- Cały incydent jest absurdalnym wypadkiem, który posłuży mi jako ogromna lekcja do końca mojego życia – tłumaczyła Puntus.

Zobacz także

Po wypadku 21-latki, w mediach pojawiły się informacje, że została ona zaatakowana, wypchnięta przez okno, ukryta w krzakach, a całą sprawę umiejętnie zatuszowano.

Zobacz także

- Nie ma mowy o żadnych bezprawnych działaniach przeciwko mnie – podkreśliła Ksenia Puntus.

Modelka przekonuje, że w dniu, w którym doszło do wypadku, spędzała czas w domu swojego partnera. Oboje pili alkohol, a następnego dnia mieli wylecieć do Paryża. 21-latka miała stać przy otwartym oknie i przeglądać wiadomości w telefonie. Jak twierdzi, w pewnej chwili zakręciło jej się w głowie i wypadła przez okno. Jej partner w tym czasie już spał.

Zobacz także

Puntus musiała przejść dwie operacje i cały czas przebywa w szpitalu. W wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń. Ma m.in. połamane żebra, nogi i miednicę. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

RadioZET.pl/ Daily Mail