Zamknij

7- i 10-latek wypadli z okna 11. piętra. Bawili się w Spider-Mana?

05.05.2020 19:59
7-letni Stopia oraz 10-letni Wania
fot. Instagram.com

Do tragicznej śmierci dwóch braci doszło w sobotę, 2 maja w Moskwie. 7- i 10-latek wyskoczyli z 11. piętra budynku mieszkalnego. Najprawdopodobniej bawili się w Spider-Mana. Chłopcy byli pod opieką matki.

Do tragedii doszło w Moskwie. 7-letni Stopia oraz 10-letni Wania zapytali mamę, która była w tym czasie w domu o to, czy mogą się pobawić w swoim pokoju. W mieszkaniu była także starsza siostra chłopców. Ojciec przebywał w aptece. Z ustaleń śledczych wynika, że dzieci bawiły się w Spider-Mana - przekazał Fakt za "Moskowskij Komsomolec".

Nie żyje 7- i 10-latek. Wypadli z okna 11. piętra 

Bracia wypadli z okna 11. piętra tuż po tym, jak uzyskali zgodę od matki na zabawę. Mundurowi ustalili, że chłopcy nie wypadli w tym samym momencie, ale w odstępie 20-30 sekund. Prawdopodobnie jeden z braci próbował ratować drugiego, ale niestety także spadł. Sprawę nadal bada policja.

Zobacz także

"Moskowskij Komsomolec" informuje, że ogromne znaczenie w tym wypadku odegrał stół, który stał pod oknem. Bardzo prawdopodobne jest, że chłopcy wspięli się właśnie na niego i otworzyli okno. Tak bawili się w Spider-Mana. Chłopcy byli fanami tej postaci. Aktualnie matce chłopców grozi zarzut spowodowania śmierci w wyniku zaniedbania.

RadioZET.pl/FAKT/Moskowskij Komsomolec