Zamknij

Śmiertelne potrącenie ciężarnej kobiety. Była w dziewiątym miesiącu ciąży

Redakcja
30.06.2018 16:48
Śmiertelne potrącenie ciężarnej kobiety. Była w dziewiątym miesiącu ciąży
fot. Twitter screen

Tragedia na ulicach Moskwy. 28-letnia ciężarna Natalia Lwowa zginęła pod kołami samochodu. Kobieta wracała ze szpitala do domu - podają rosyjskie media. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło 18 czerwca br. w stolicy Rosji. Kierowca BMW wjechał w dwie kobiety znajdujące się na chodniku. Jedna z nich, Natalia Lwowa, była w dziewiątym miesiącu ciąży. Jak donoszą rosyjskie media, nienarodzone dziecko zmarło natychmiast. O życie kobiety walczyli przez kilka dni lekarze. Niestety, 28-latka nie odzyskała przytomności i zmarła w szpitalu. 

Moskiewska policja zatrzymała w sprawie 31-letniego Michaila Isachanowa - wykładowcę jednego z moskiewskich uniwersytetów. Mężczyzna odmówił badania trzeźwości w dniu wypadku. Teraz wszczęto postępowanie karne przeciwko sprawcy. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zabił ciężarną kobietę 

Jak ustalili śledczy, 31-latek nie pierwszy raz lekceważył zasady ruchu drogowego. Przez rok Michaił Iwanow nagromadził 49 wykroczeń. 

Zobacz także

Natalia Lwowa zmarła zaledwie dwa tygodnie przed porodem. Kobieta wraz z mężem oczekiwali narodzin córki. 28-latka wracała z badania USG, którego wyniki natychmiast wysłała do męża. To była jej ostatnia wiadomość.

RadioZET.pl/starhit.ru/DG