Zamknij

Zerwała się winda w luksusowym hotelu. Nie żyją dwie osoby

13.01.2022 20:13

Dwie osoby zginęły w wyniku zerwania się windy w prestiżowym hotelu Prezydent w centrum Moskwy – poinformowała agencja TASS. Agencja RIA Nowosti podaje, powołując się na ratowników, że ofiary śmiertelne to robotnicy, którzy mieli pracować przy remoncie windy.

Moskwa
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Dwie osoby zginęły w wyniku zerwania się windy w prestiżowym hotelu Prezydent w centrum Moskwy – poinformowała agencja TASS. Ofiarami śmiertelnymi są - zdaniem mediów - robotnicy pracujący przy remoncie windy. 

Moskwa. Zerwała się winda w hotelu. Nie żyją dwie osoby

Portalu Fontanka.ru zdradza okoliczności tragedii. Według ustaleń dziennikarzy kabina windy upadła z wysokości siódmego piętra. Był to dźwig przeznaczony dla personelu. 

Hotel Prezydent, który znajduje się w centrum rosyjskiej stolicy przy ul. Bolszaja Jakimanka, to miejsce, w którym często zatrzymują się oficjalne delegacje zagraniczne.

Na terenie hotelu odbywają się konferencje i spotkania rosyjskich władz z zagranicznymi delegacjami.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP