Zamknij

Nagła operacja Janusza Korwin-Mikkego

Redakcja
01.06.2017 16:59
Nagła operacja Janusza Korwin-Mikkego
fot. East News

Janusz Korwin-Mikke jedzie dziś (1 czerwca) na operację. Europoseł poinformował o tym swoich sympatyków na Facebooku. – Przepraszam - ale ja w Brukseli, zamiast głosować w/s goryli w Kongo, idę właśnie na operację ślepej kiszki – napisał 75-letni lider partii Wolność.

Planowo popularny polityk miał pojawić się na spotkaniu z sympatykami na Wyspach. – Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte z prezesem Januszem Korwin-Mikkem, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 14:00 w Pubie The Crofts w Cardiff – czytamy na oficjalnej stronie partii Janusza Korwin-Mikkego.

Tymczasem dziś na swoim Facebooku europoseł poinformował, że jedzie na operację wycięcia wyrostka. – W związku z tym nie pojawię się, niestety, w Cardiff. Porady dla chirurga proszę zamieszczać w formie grzecznej i kulturalnej. Służyła mi wiernie - ta kiszka - 75 lat, a teraz wyrzucą ją na śmietnik. Ale widzę, że "Sejmie Młodzieżowym" moi następcy dają sobie świetnie radę! – pisał Korwin-Mikke.

Wyrostek robaczkowy usuwa się w przypadku ostrego zapalenia. Zabieg ten wykonywany jest prawie zawsze w trybie ostrodyżurowym, ponieważ nieleczone ostre zapalenie wyrostka robaczkowego jest chorobą bezpośrednio zagrażającą życiu. Możliwe opóźnienie zabiegu związane z przygotowaniem chorego nie powinno przekraczać kilku, a w szczególnych sytuacjach kilkunastu godzin.

Zobacz także

RadioZET.pl/Facebook/emedica.pl/strz