Zamknij

Marynarka wojenna USA potwierdza. Nagrania UFO są prawdziwe

18.09.2019 09:11
UFO
fot. US Navy

Amerykańska marynarka wojenna potwierdziła, że trzy filmy przedstawiające UFO są autentycznymi nagraniami. Niezidentyfikowane obiekty latające zostały wykryte na trzy różne sposoby: ludzkie oko, podczerwień i radar.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Amerykańska marynarka wojenna oficjalnie potwierdziła, że trzy ujawnione filmy pokazują „niezidentyfikowane zjawiska lotnicze”. Nagranie zostały zarejestrowane przez pilotów Marynarki Wojennej w latach 2004-2015. Na filmach widać obiekty, które według pilotów poruszają się z prędkościami niemożliwymi do osiągnięcia przez samoloty – informuje portal popularmechanics.com

wywiadzie dla New York Times” emerytowany dowódca amerykańskiej marynarki wojennej David Fravnor powiedział, że latający obiekt, który obserwował z kokpitu, miał „długość około 40 stóp i owalny kształt”. Z kolei porucznik Ryan Graves, pilot myśliwca F/A-18 Super Hornet, powiedział „Timesowi”, że obiekty, które widział w 2014 i 2015 roku, wyglądały jak „kula otaczająca sześcian”.

Obiekty zostały wykryte na różne sposoby. Fravnor i inni piloci widzieli „niezidentyfikowane zjawiska lotnicze” na własne oczy. Operatorzy radaru na pokładzie pobliskiego krążownika rakietowego USS Princeton obserwowali obiekty przez „kilka tygodni” za pomocą systemu radarowego SPY-1.

Portal popularmechanics.com przypomina, że marynarka wojenna nazywa obiekty „niezidentyfikowanymi zjawiskami lotniczymi”. Nie oznacza to, że są one statkami kosmicznymi z innej planety. Mogą to być ptaki, drony lub wynik awarii sprzętu. 

Zobacz także

RadioZET.pl

C