Zamknij

Były pracownik McDonald's publikuje szokujące zdjęcia [FOTO]

Redakcja
29.07.2017 11:30
Były pracownik McDonald's publikuje szokujące zdjęcia [FOTO]
fot. Pixabay

Do sieci trafiły wstrząsające zdjęcia z zaplecza jednej z restauracji McDonald's. w USA. Opublikował je były pracownik sieci restauracji typu fast food. 

18-latek o pseudonimie Nick to były pracownik popularnej sieci McDonald's. Nastolatek pochodzący z Luizjany postanowił pokazać klientom, ''jak obrzydliwe warunki'' panują na zapleczu restauracji. W tym celu na Twitterze opublikował kilka zdjęć. 

Zobacz także

Fotografie biją rekordy popularności w internecie na całym świecie. Jego wpis na Twitterze został udostępniony ponad 15 tysięcy razy. Oficjalny komunikat w sprawie wydali przedstawiciele sieci McDonald's. Stwierdzili w nim, że sprzęt, który znajduje się na zdjęciach, nie ma bezpośredniego kontaktu z jedzeniem. „Ta część naszego wyposażenia nie ma styczności z żywnością i jest regularnie czyszczona” – zapewniają.

Nastolatek twierdzi, że pracę w restauracji stracił przez publikację niezbyt chlubnych sekretów sieci fast foodów. „Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, oto co znajduje się w maszynach do lodów w McDonald’sie” – napisał pod jednym z postów. 

RadioZET.pl/DG