Zamknij

Dwaj nauczyciele zgwałcili niewidomą uczennicę. Poszukuje ich policja

07.11.2019 18:51
Dwaj nauczyciele zgwałcili niewidomą uczennicę. Poszukuje ich policja
fot. Shutterstock

Przerażające wydarzenia miały miejsce w szkole dla dzieci niepełnosprawnych w Gudźarat w Indiach. Dwaj nauczyciele, 62- i 30-latek mieli zgwałcić 15-letnią, niewidomą uczennicę. Gdy przestępstwo wyszło na jaw, obaj mężczyźni zniknęli.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do gwałtów na niewidomej nastolatce dochodziło w szkole muzycznej z internatem dla dzieci niepełnosprawnych w Gudźarat w Indiach. Sprawa wyszła na jaw, gdy 15-latka opowiedziała o wszystkim swojej ciotce, która następnie powiadomiła policję.

Zobacz także

Przestępstw seksualnych wobec niewidomej nastolatki mieli dopuścić się dwaj nauczyciele - 62-letni Chaman Thakor i 30-letni Jayanti Thakor. Z zeznań uczennicy wynika, że do pierwszego gwałtu doszło w sali muzycznej. Kilka dni później zgwałcił ją drugi z mężczyzn, 62-letni Chaman Thakor.

Miejscowa policja poinformowała, że obaj mężczyźni zniknęli. Cały czas trwają poszukiwania. Decyzją dyrekcji szkoły, zostali już dyscyplinarnie zwolnieni z pracy.

Zobacz także

Według oficjalnych danych, każdego roku w Indiach dochodzi do ok. 40 tys. gwałtów. Zdaniem organizacji pozarządowych, liczba ta może być w rzeczywistości znacznie wyższa.

RadioZET.pl/ Mirror/ Times of India