Zamknij

Zamężna nauczycielka uprawiała seks z pięcioma uczniami. Nagrania obiegły sieć

05.12.2019 14:28
Nauczycielka uprawiała seks z uczniami
fot. The Sun/ Screen

Romans Fiony Viotti z jej uczniami trwał przez sześć lat. Sytuacja zaszła tak daleko, że nastolatkowie mieli już dość erotycznej znajomości z kobietą. Szkolna seksafera wyszła na jaw, gdy o sprawie dowiedział się jeden z rodziców. Mężczyzna postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i poszedł na skargę do dyrektora.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Fiona Viotti pracowała w elitarnej szkole Bishops Diocesan College w Kapsztadzie w Republice Południowej Afryki. Odeszła z niej, kiedy nikt jeszcze nie wiedział o seksualnych relacjach, jakie utrzymywała ze swoimi nastoletnimi uczniami. Afera wyszła na jaw zaledwie kilka dni po tym, jak Viotti zakończyła pracę w placówce.

Zobacz także

Historię ujawnił 18-letni uczeń 30-latki. Nastolatek twierdzi, że miał romans z nauczycielką. Z czasem ich relacja stawała się jednak coraz bardziej toksyczna. Chłopak miał już dość seksualnych kontaktów z kobietą, ale ona nie pozwalała mu odejść.

Nastolatek pokazał rodzicom pikantne wiadomości, jakie otrzymywał od Viotti. 30-latka zapraszała go do swojego pokoju na szkolnym kampusie, a jej oczekiwania były coraz większe. 18-latek nie wiedział już, jak samodzielnie uporać się z napastliwą nauczycielką. Sprawę w swoje ręce wzięli jego rodzice, którzy powiadomili dyrekcję szkoły.

Zobacz także

Placówka stwierdziła, że nie jest już w stanie wyciągnąć żadnych konsekwencji wobec kobiety, ale zapewnia, że dzięki wejściu do gry śledczych może ona stracić prawo do nauczania.

Uprawiała seks z co najmniej pięcioma uczniami

Śledztwo wykazało, że opisywany 18-latek nie był jedyną ofiarą Fiony Viotti. Okazało się, że w latach 2013-2019 utrzymywała ona seksualne kontakty z co najmniej piątką swoich uczniów. Co ciekawe, w 2018 roku kobieta wyszła za mąż.

Zobacz także

Wiadomo także, że do sieci trafiło wiele pornograficznych filmów z udziałem nauczycielki. Nie jest jednak jasne, czy występowali tam także wspominani uczniowie.

RadioZET.pl/ The Sun