Zamknij

Nauczycielka uprawiała seks ze swoim uczniem. Nie trafi za kratki

27.02.2020 17:25
nauczycielka uprawiała seks z uczniem
fot. Daily Mail

28-letnia Loryn Barclay nie trafi za kratki, ale utraci możliwość wykonywania zawodu nauczyciela na trzy lata. Kobieta przyznała się do utrzymywania kontaktów seksualnych z jednym ze swoich uczniów.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Loryn Barclay została zatrudniona w jednej ze szkół w Missouri w 2016 roku jako nauczycielka w zastępstwie za innego pedagoga. W 2017 zatrudniono ją już na pełen etat.

Zamężna nauczycielka uprawiała seks z pięcioma uczniami. Nagrania obiegły sieć

Po kilku miesiącach wyszło na jaw, że 25-letnia wówczas Barclay ma romans z jednym ze swoich uczniów. Okazał się nim 17-latek. W toku prowadzonego postępowania ustalono, że nauczycielka uprawiała seks z nastolatkiem dwa razy na przełomie 2016 i 2017 roku - pierwszy raz jesienią, drugi raz zimą.

Dwie nauczycielki zgwałciły ucznia. Ofiar może być więcej

Chłopak zeznał, że uprawiali też seks oralny. Znajomość miała zacząć się od wiadomości wysyłanych drogą elektroniczną. Oboje przyznali potem, że połączyły ich wspólne zainteresowania.

Loryn Barclay
fot. Metro

Loryn Barclay przyznała się do stawianych jej zarzutów. Prawo w Missouri zabrania dorosłym osobom uprawiania seksu z osobami, nad którymi sprawują władzę.

Nauczycielka uprawiała seks z 4 uczniami szkoły specjalnej. Mąż i dziecko byli wtedy w domu

Barclay nie trafi jednak do więzienia. Na mocy ugody utraci ona możliwość wykonywania zawodu nauczyciela na okres trzech lat.

RadioZET.pl/ Metro.co.uk/ Daily Mail