Zamknij

Nauczycielka uprawiała seks z 13-letnim uczniem. Zwabiła go żelkami

20.02.2020 16:15
Sara Damyan
fot. Metro.co.uk

33-letnia Sara Damyan z chicagowskiej szkoły Alessandro Volta Elementary, została oskarżona o wykorzystanie seksualne 13-letniego ucznia. Kobieta miała częstować nastolatka żelkami z dodatkiem konopi indyjskich, a następnie uprawiać z nim seks. Grozi jej od 4 do 15 lat więzienia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Wiadomo, że 13-letni chłopiec nie był uczniem Damyan, ale uczęszczał do szkoły, w której 33-latka pracowała. Kobieta miała przynosić mu po lekcjach różne przekąski, aż wreszcie dała mu swój numer telefonu. Po pewnym czasie nastolatek dał się zaprosić do jej mieszkania.

Zobacz także

Jak podaje policja, Sara Damyan najpierw poczęstowała 13-latka herbatą z marihuaną oraz żelkami z dodatkiem konopi indyjskich. Następnie, podczas wspólnego oglądania filmu, Damyan zaczęła całować chłopca i odbyła z nim stosunek. Nie było to ich ostatnie spotkanie. Jak ustalili śledczy, kobieta wielokrotnie uprawiała seks z 13-letnim uczniem pomiędzy 15 stycznia a 8 marca 2019 roku.

Zobacz także

Nastolatkowi zależało na tym, aby sprawa nie wyszła na jaw - wynikało z analizy wiadomości tekstowych. Damyan opowiedziała jednak o wszystkim swojej koleżance, nazywając 13-latka "swoim chłopakiem".

Zobacz także

Sara Damyan została aresztowana 17 lutego 2020 roku. Prokuratura zarzuca jej wykorzystywanie seksualne nieletniego chłopca. 33-latce grozi od 4 do 15 lat więzienia.

Zobacz także

RadioZET.pl/ Metro.co.uk/ People.com