Zamknij

Nauczycielka uprawiała seks z 4 uczniami szkoły specjalnej. Mąż i dziecko byli wtedy w domu

Redakcja
04.08.2017 14:49
Nauczycielka uprawiała seks z 4 uczniami szkoły specjalnej. Mąż i dziecko byli wtedy w domu
fot. Facebook (Laura Ramos)

Skandal obyczajowy w stanie Connecticut w USA. Nauczycielka jest oskarżona o uprawianie seksu z czterema uczniami szkoły specjalnej. Kobieta ma małe dziecko i męża. 18-letniemu uczniowi pisała w SMS-ie, że to „najlepszy seks w życiu”.

Laura Ramos, 31-letnia nauczycielka z miejscowości Milford, nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów, jednak po pierwszym oskarżeniu zrezygnowała z pracy jako nauczycielka w szkole specjalnej. Oficjalnie będzie odpowiadać za uprawianie seksu z dwoma uczniami. Na policję zgłosiło się jeszcze dwóch innych uczniów.

Seks w samochodzie

Śledczy mówili, że są w posiadaniu nagrania, na którym nauczycielka przyznaje się do uprawiania seksu z 18-letnim uczniem. – Najczęściej robili to w samochodzie, na parkingu przed lokalną restauracją – czytamy w dzienniku „Daily Mail”.

Zobacz także

Po jednym ze stosunków 31-latka wysłała do swojego ucznia wiadomość z informacją, że to był „najlepszy seks w jej życiu”. Ponadto śledczy dowiedzieli się, że nauczycielka żaliła się uczniom na oziębłość swojego męża, który nie był w stanie jej zaspokoić. „Daily Mail” pisze, że romans trwał od grudnia 2016 r. Kolejna rozprawa przewidziana jest na 14 sierpnia 2017 r.

Skandal obyczajowy

Podczas zeznań świadków Ramos siedziała poza salą, wpatrując się w swój telefon. Sędzia William Holden zarządził, aby odizolować kobietę od swoich „kochanków”. Chroniąc młodych mężczyzn, nie chciał, aby mieli jakikolwiek kontakt z byłą nauczycielką.  

Czy Polska idzie w dobrym kierunku? Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/DailyMail/Wprost/strz