Zamknij

Nie żyje Ellie Soutter, jedna z najbardziej uzdolnionych snowboardzistek. Zmarła dokładnie w 18-te urodziny

Redakcja
26.07.2018 21:21
elliesoutter.com
fot. elliesoutter.com

Wschodząca gwiazda snowboardu Ellie Soutter zmarła w 18-te urodziny. Śmierć dziewczyny potwierdził jej załamany ojciec. Soutter wróżono karierę olimpijską.

- Ten okrutny świat odebrał mi moją "Bessie", dokładnie w jej osiemnaste urodziny. Byłem dumny z tej pięknej, młodej kobiety, która się stała. Ellie, tęsknie za tobą bardziej niż mogłabyś to sobie wyobrazić. Spoczywaj w pokoju, mały mistrzu. Dla tych, którzy chcieliby uczcić jej krótkie, niesamowite życie, uroczystości ku jej pamięci odbędą się w ten piątek w Crychar Les Gets - napisał na Facebooku Tony Soutter.

zet

Soutter była jedną z najbardziej utalentowanych brytyjskich snowboardzistek.  W ubiegłym roku zdobyła medal na  European Youth Olympic Winter Festival w Erzurum w Turcji. Miała reprezentować Wielką Brytanię na zawodach juniorów w Nowej Zelandii. 

- Ellie była nieprawdopodobnie popularnym i bardzo lubianym członkiem zespołu. W tym smutnym momencie nasze myśli sa z jej rodziną i przyjaciółmi - powiedział Hugh Robertson z Brytyjskiego Komitetu Olimpijskiego.

RadioZET.pl/maal