Zamknij

Horror w polskiej rodzinie w Niemczech. Ojciec zabił dwójkę dzieci

Redakcja
29.04.2017 13:34
Horror w polskiej rodzinie w Niemczech. Ojciec zabił dwójkę dzieci
fot. Pixabay

Do przeraźliwej tragedii z udziałem polskiej rodziny doszło w niemieckim Bad Driburg. Rozwścieczony utratą pracy ojciec rzucił się z nożem na trójkę małych dzieci.

Dramatyczne zdarzenia rozegrały się ze środy na czwartek. Późnym wieczorem, 28-letnia Polka wybiegła półnaga na ulicę, rozpaczliwie wołając o pomoc. Sąsiedzi nie rozumieli jej języka, więc zadzwonili po policję.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

Przybyły na miejsce patrol zastał w domu straszny widok. Mundurowi znaleźli ciała 5-letniej Natalii i 8-letniego Kacpra. Obok leżał ich 33-letni ojciec. Wszystkie ciała nosiły ślady noża.

- W mieszkaniu wyłączone były wszystkie światła, policjanci biegali po domu z latarkami i próbowali zrozumieć co tam się stało. Po chwili do środka weszła matka, zobaczyła swoje dzieci i zaczęła wyć. To było coś potwornego - opowiadają świadkowie.

Policja dopiero dobę po tragedii ustaliła, co tak naprawdę wydarzyło się w niemieckiej uzdrowiskowej miejscowości. Imigrant z Polski najpierw zabił dwójkę własnych dzieci, a potem popełnił samobójstwo. Niemieckie media spekulują, że przyczyną jego wybuchu agresji były alkohol i narkotyki, przez które miał stracić pracę.

Ocalałe trzyletnia córka i żona przebywają pod opieką psychologów.

RadioZET.pl/Bild/DG