Zamknij

Niemcy: Makabra w domu jednorodzinnym. Policja znalazła zwłoki trzech osób

04.01.2020 21:40
Langerwehe Zwłoki
fot. Twitter

Makabryczne odkrycie policji w miasteczku Langerwehe na zachodzie Niemiec. W jednym z domów jednorodzinnych znaleziono zwłoki trzech osób. Prokurator nie wyklucza samobójstw, rozważa też wersję z wzajemnym zabijaniem się ofiar. Odpowiedź ma dać niedzielna sekcja zwłok.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zwłoki znajdowały się w dwukondygnacyjnym domku jednorodzinnym. Makabryczne odkrycie potwierdził niemieckim mediom rzecznik lokalnej policji. Służby powiadomił zaniepokojony sąsiad.

Zobacz także

Ciała znaleziono dziś na posesji przy Johannes-Hellwig-Strasse około 10 rano. Lokalne media podały, że zmarłymi tragicznie są trzy osoby dorosłe. Wezwani na miejsce policjanci zastali ciała całe we krwi.

Prokurator: "Mogła zostać użyta siekiera lub topór"

W sobotę wieczorem sprawę zwłok skomentowała prokurator naczelna w Akwizgranie, Katja Schlenkermann-Pitts. Jak przekazał Bild.de ogłosiła, że w domu odnaleziono zwłoki dwóch kobiet (w wieku 45 i 60 lat) i jednego mężczyzny (43 lata). Wszyscy byli obywatelami Niemiec.

Te osoby prawdopodobnie zmarły w wyniku „silnej przemocy”. Jednak nóż nie powinien być narzędziem działania. Mogła zostać użyta siekiera lub topór

prokurator Katja Schlenkermann-Pitts

Na niedzielę przewidziano sekcję zwłok. Wyjaśni w jakiej kolejności zmarły kobiety i mężczyzna, czy zabijali siebie nawzajem, czy doszło do samobójstw.

RadioZET.pl/Bild.de/Aachener-nachrichten.de/