Zamknij

Molestowali chłopca i sprzedawali go pedofilom. Para Niemców skazana

Redakcja
07.08.2018 15:26
Niemcy. 12 lat więzienia dla pary, która sprzedawała chłopca pedofilom
fot. AFP PHOTO/THOMAS KIENZLE/East News

Na 12 i pół roku więzienia skazana została 48-letnia kobieta, która wraz ze swoim partnerem molestowała własnego kilkuletniego synka. Mieszkająca koło Fryburga na południu Niemiec para sprzedawała dziecko w internecie pedofilom także z zagranicy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ten przypadek niewyobrażalnego bestialstwa od miesięcy bulwersuje i szokuje niemiecką opinię publiczną. Zdaniem sądowych biegłych skazana właśnie we Fryburgu kobieta nie umie okazywać uczucia empatii i miłości do własnego dziecka.

Zobacz także

Jej partner, karany już wcześniej 39-letni pedofil, dostał 12 lat więzienia. Nawet po odbyciu tej kary nie wyjdzie na wolność.

Oboje pastwili się nad chłopcem, swoje makabryczne czyny filmowali i umieszczali na pedofilskich internetowych platformach. Zdaniem śledczych para bezrobotnych wielokrotnie molestowała seksualnie 10-latka.

Wielokrotnie sprzedali też chłopca pedofilom, którzy przyjeżdżali w okolice Fryburga nawet z Hiszpanii i Szwajcarii. Za każde opublikowane nagranie oraz sprzedanie dziecka niemiecka para zarabiała kilka tysięcy euro.

Zobacz także

Poza wyrokiem pozbawienia wolności para została również obciążona 42 tys. euro odszkodowania dla chłopca oraz innej dziewczynki, która czasowo znajdowała się pod ich opieką.

Skazana 48-latka przekazała za adwokatem, że nie zamierza odwoływać się od wyroku, aby oszczędzić synowi dalszej gehenny w sądzie. 10-latek znajduje się w rodzinie zastępczej i nie brał udziału w rozprawach. Jego prawnik przekazał dziennikarzom, że „dobrze się czuje w tych okolicznościach”.

Zobacz także

RadioZET.pl/BWHRZ/AFP/PTD