Zamknij

Dokonała aborcji w domu. Wszystko pokazała na Instagramie [FOTO +18]

Redakcja
21.10.2017 21:31
Dokonała aborcji w domu. Wszystko pokazała na Instagramie [FOTO +18]
fot. Instagram.com/esther_mauersberger

18-letnia niemiecka fotograf Esther Mauersberge zdecydowała się samodzielnie dokonać aborcji. Kobieta stwierdziła, że nie jest jeszcze gotowa na dziecko. W całej historii szokuje fakt, że Mauersberge postanowiła podzielić się relacją z tego ''wydarzenia''… na Instagramie.

Zagłosuj

Czy popierasz prawo kobiet do aborcji?

Liczba głosów:

Fotografie z domowej aborcji opublikowane w mediach społecznościowych zostały opatrzone opisem najdrobniejszych szczegółów usuwania ciąży. 

Zobacz także

''Nastawiam kąpiel. 18 godzin po pierwszych pigułkach zaczyna się krwawienie, które nasila się wieczorem. Choć chciałam to zrobić w sobotę rano, już wieczorem decyduję się wziąć Cytotec. Moje ciało jest na to gotowe, ja także'' – napisała.

''Jestem niespokojna, poruszam się szybko, czuję się chora. Bałam się stracić kontrolę nad moim ciałem, ale na szczęście tak się nie stało. Wracam do ubikacji. Czuję parcie. Nagle mięśnie się rozluźniają, a ze mnie wypływa wreszcie różowa bańka. To koniec. Nie muszę już tego trzymać, popatrzę na to nazajutrz rano zanim wyniosą śmieci. Stoję z moją przyjaciółką na balkonie i jestem szczęśliwa. Czuję się taka odważna i silna'' - czytamy. 

Kobieta postanowiła wyłączyć funkcję komentowania pod postami. Jednak pod wieloma medialnymi publikacjami o tej historii, internauci wyrazili swoje zbulwersowana zachowaniem Niemki. 

RadioZET.pl/DG