Zamknij

Nie żyje uczestniczka "Mam Talent". Jej zwłoki znaleziono w rzece

07.06.2019 17:48
Nie żyje uczestniczka "Mam Talent". Jej zwłoki znaleziono w rzece
fot. Heiko Barth/shutterstock

Nie żyje 33-letnia uczestniczka rumuńskiego "Mam Talent", Ałła Klyszta - poinformowały w piątek zagraniczne media. Jej zwłoki wyłowiono w poniedziałek z rzeki Ren w Niemczech.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Akrobatka i tancerka pochodząca z Ukrainy zdobyła sławę, występując w rumuńskiej edycji tego popularnego programu. Kobieta na co dzień mieszkała w Niemczech, w Badenii-Wirtembergii.

Zobacz także

Pod koniec kwietnia rodzina gwiazdy zgłosiła jej zaginięcie.

Były partner akrobatki jest podejrzany

Świat obiegła informacja o znalezieniu zwłok 33-latki. Ciało uczestniczki talent-show wyłowiono z rzeki Ren w Niemczech, na terenie miasta Rust – podał między innymi brytyjski dziennik „The Mirror”. Tragicznego znaleziska dokonali w poniedziałek przechodnie.

Zobacz także

W związku ze sprawą, dzień później zatrzymano byłego partnera kobiety. Według relacji znajomych zmarłej akrobatki, w ostatnim czasie ich relacje znacząco pogorszyły się.

- Istnieje silne podejrzenie zabójstwa z udziałem 30-letniego podejrzanego – mówił dziennikarzom prokurator z Freiburga, który prowadzi sprawę, dotyczącą zagadkowej śmierci ukraińskiej artystki.

Zobacz także

Jak także donoszą media, policja posiada już wyniki sekcji zwłoki Ukrainki. Na razie jednak nie zostaną one ujawnione – ze względu na dobro postępowania.  

RadioZET.pl/fakt.pl/Mirror/o2.pl