Zamknij

Zabójstwo Polki w Berlinie. Mroczna przeszłość jej męża [NOWE FAKTY]

Redakcja
23.04.2018 11:50
Policja
fot. Flickr

Wychodzą na jaw nowe fakty dotyczące śmierci polskiej obywatelki zamieszkałej w Berlinie. Sprawca zabójstwa — mąż kobiety — miał według niemieckich mediów należeć do międzynarodowego gangu motocyklowego.

Jak donosi „Bild”, Ahmed T., z pochodzenia Palestyńczyk, mąż Patrycji F. i ojciec czwórki jej dzieci, należał w przeszłości do niesławnego Hell's Angels. To międzynarodowy gang skupiający motocyklistów założony po II wojnie światowej przez amerykańskich weteranów.

HA jest uznawany za organizację przestępczą. Jej członkowie wielokrotnie dopuszczali się wymuszeń, rozbojów, kradzieży, a nawet zabójstw, trudnili się także handlem narkotykami. Gang ma swoje grupy funkcjonujące w różnych krajach. Aby do niego należeć, trzeba spełnić rygorystyczne wymagania (np. nie mogą do niego należeć byli policjanci bądź pracownicy służby więziennej).

Zobacz także

Przypomnijmy: Patrycja F. została zamordowana w czwartek. Ahmed T. wielokrotnie ranił ją nożem. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, kobieta leżała na podłodze w kałuży krwi. Sprawca został zatrzymany, a czwórki dzieci małżeństwa (które wszystkie w momencie dokonania zbrodni były obecne w mieszkaniu) trafiła pod opiekę Jugendamtu.

Według ustaleń niemieckich mediów między Polką i jej mężem wielokrotnie w przeszłości dochodziło do awantur. Ahmed T. miał się znęcać nad małżonką i grozić jej śmiercią. Niejednokrotnie wzywano także policję do ich mieszkania.

RadioZET.pl/Onet.pl/MP