Zamknij

Rodzinna tragedia. Pies zagryzł na śmierć 7-miesięczne dziecko

Redakcja
10.04.2018 23:04
Amstaff
fot. Pixabay

Kolejne śmiertelne pogryzienie przez psa w Niemczech. Zwierzę rzuciło się na 7-miesięcznego chłopczyka. Dziecko nie przeżyło. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Bad Koenig nieopodal Darmstadt. Jak informuje niemiecki „Bild”, pies był mieszańcem amerykańskiego staffordshire teriera. Zwierzę miało być wyjątkowo agresywne. Pies trafił do schroniska.

Z relacji rodziców wynika, że pies ugryzł w głowę 7-miesięcznego chłopca. Dziecko w ekspresowym tempie zostało przewiezione do szpitala. Jak powiedzieli śledczy badający sprawę, stan małego chłopca był początkowo stabilny, ale potem szybko się pogorszył. Późnym wieczorem dziecko zmarło.

Zobacz także

W środę odbędzie się sekcja zwłok chłopca. 28-letni rodzice dziecka są w szoku. Nie mieli innych potomków.

W zeszłą środę niemieckie media opisały tragiczną historię zagryzienia dwóch osób przez agresywnego psa. 25-letnia mieszkanka Hanoweru znalazła w mieszkaniu swoich krewnych zwłoki 52-latki i jej 27-letniego syna. Według niemieckiego ministerstwa rolnictwa około 0,1 procent wszystkich zarejestrowanych psów w tym kraju jest sklasyfikowanych jako niebezpieczne. 

RadioZET.pl/Bild/DG