Zamknij

Niezwykłe zdjęcie z Kataru. Zaćmienie Słońca przypominające diabelskie rogi

02.01.2020 12:47
diabeł
fot. Facebook:

Elias Chasiotis poleciał do Kataru, aby sfotografować tzw. obrączkowe zaćmienie Słońca. Zdjęcia, jakie udało mu się wykonać, wprawiły w osłupienie nie tylko jego, ale i tysiące internautów. Niektórzy są zachwyceni. Inni komentują, że na fotografiach widoczny jest… diabeł.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Elias Chasiotis opublikował na Facebooku niesamowite zdjęcia, które szybko stały się internetowym hitem. Mężczyzna wybrał się do Kataru, aby sfotografować tzw. obrączkowe zaćmienie Słońca. Miało ono miejsce pod koniec 2019 roku.

Zobacz także

Wspomniane obrączkowe zaćmienie Słońca było doskonale widoczne w niektórych miejscach Afryki, Azji i Australii. Zdjęcia, jakie wykonał Elias Chasiotis, wprawiły w osłupienie nie tylko jego, ale i tysiące internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Kobieta zamarła, gdy zobaczyła to w wodzie. Upiorne nagranie trafiło do sieci

Na jednej z fotografii widzimy bowiem Słońce przypominające dwa czerwone rogi, które wystają z morza.

diabeł 2
fot. Elias Chasiotis

- Faza obrączkowa została zablokowana przez chmury, ale wschód czerwonego półksiężyca był jednym z najwspanialszych wschodów Słońca, jakie kiedykolwiek widziałem! – napisał Chasiotis.

Większość komentujących jest zachwycona niesamowitymi fotografiami. Pojawiły się jednak wpisy internautów nie kryjących swjego przerażenia. Niektórzy uznali, że zdjęcia przedstawiają wyłaniającego się z morza… diabła.

RadioZET.pl/ Facebook