Zamknij

Zabił partnerkę młotkiem. Serce i piersi 22-latki wyciął i zjadł z matką

07.01.2020 22:36
zabił i zjadł dziewczynę
fot. Shutterstock

Makabryczną historię opisuje portal "Mirror". 23-letni Owolabi Adeeko najpierw zabił swoją 22-letnią partnerkę młotkiem, a następnie wraz z matką zjadł serce oraz piersi kobiety. Przerażająca zbrodnia dokonana została z namowy lokalnego pastora, który zapewniał, że krwawy rytuał przyniesie rodzinie... bogactwo i szczęście.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Krwawe i przerażające wydarzenia rozegrały się w Nigerii. 22-letnia Favour Daley-Oladele zginęła z rąk własnego chłopaka, 23-letniego Owolabiego Adeeko. Mężczyzna zaatakował ją młotkiem. Uderzenie w głowę było na tyle silne, że Favour zmarła na miejscu.

Zobacz także

Owolabi Adeeko zaciągnął zwłoki 22-latki do swojego domu. Następnie wraz z matką, wycięli serce oraz piersi kobiety, które ugotowali i zjedli. Jak się okazało, makabryczna zbrodnia była elementem rytuału, do którego namówił ich miejscowy pastor.

Zobacz także

Duchowny przekonywał rodzinę, że zjedzenie części ciała młodej kobiety, zapewni im w przyszłości szczęście i bogactwo.

Zobacz także

Policja aresztowała całą trójkę. 46-letnia matka mężczyzny przekonywała śledczych, że nie wiedziała, że zjadła człowieka. Twierdziła, że od początku tkwiła w przekonaniu, że syn ugotował... kozę.

Ciało 22-letniej studentki ekshumowano. Kluczowa w wyjaśnieniu makabrycznej zbrodni będzie sekcja zwłok.

RadioZET.pl/ Mirror