Zamknij

Mąż księżniczki oskarża Kevina Spacey. ''Włożył rękę pod stół i złapał mnie za...''

Redakcja
09.12.2017 16:31
Mąż księżniczki oskarża Kevina Spacey. ''Włożył rękę pod stół i złapał mnie za...''
fot. ons.pl

Zięć króla Norwegii Ari Behn oskarżył aktora Kevina Spacey'a o molestowanie seksualne po koncercie z okazji wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. 

Ari Mikael Behn to znany norweski pisarz, który od ubiegłego roku jest w separacji z księżniczką Martą Ludwiką, córką króla Haralda V i królowej Sonji. Zięć norweskiego monarchy w rozmowie z radiem P4 zdradził, że Spacey'a spotkał w 2007 roku, kiedy był on gospodarzem koncertu.

- Wspaniale nam się rozmawiało, usiadł naprzeciwko mnie. Po pięciu minutach (Spacey) powiedział: "hej, wyjdźmy na papierosa". Potem włożył rękę pod stół i złapał mnie za jądra - wspomina tamten dzień Behn.

Pisarz dodaje, że odrzucił rękę aktora. - Moje włosy nie były wtedy siwe, byłem 10 lat młodszy i w jego typie - oświadczył. 

ZOBACZ WIĘCEJ: Kevin Spacey oskarżony o molestowanie. Wydał oświadczenie: „jestem gejem"

To nie pierwszy przypadek, w którym Spacey jest oskarżany o molestowanie. Anthony Rapp, aktor znany m.in. z serialu „Star Trek: Discovery", twierdzi, że Kevin Spacey próbował wykorzystać go seksualnie, kiedy ten miał jedyne 14 lat. Spacey po tych oskarżeniach zdecydował się wyznać, że wybrał życie homoseksualisty.

RadioZET.pl/DG