Zamknij

Chodził po mieście z odciętą ludzką głową. Miał na sobie wnętrzności zabitych

21.01.2021 13:11
chodził po mieście z odciętą głową
fot. Ukraińska Policja

Makabryczne sceny na ulicach Odessy. Policja zatrzymała mężczyznę, który chodził po mieście owinięty ludzkimi wnętrznościami. Jak relacjonują świadkowie, w ręku trzymał odciętą ludzką głowę. Jedno z ciał najprawdopodobniej należało do ojca mężczyzny.

Ukraina. Na ulicach Odessy 20 stycznia rozegrały się sceny rodem z filmów grozy. Jak relacjonują świadkowie, nieznany mężczyzna chodził po mieście trzymając w ręku odciętą ludzką głowę. Był także owinięty ludzkimi wnętrznościami.

"Nagi i zakrwawiony mężczyzna, owinięty jelitami, trzymając głowę mężczyzny w dłoniach, wyszedł z mieszkania w bloku, usiadł na ławce i zapalił papierosa" - powiedział jeden z mieszkańców.

Odessa. Chodził po ulicy z odciętą ludzką głową. Był owinięty wnętrznościami

Przerażeni świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili policję. Gdy funkcjonariusze namierzyli mężczyznę, okazało się, że w jego mieszkaniu znajdują się zwłoki dwóch osób ze śladami "gwałtownej śmierci". Jedno z ciał najprawdopodobniej należało do ojca mężczyzny - podaje agencja Interfax-Ukraina.

Policja opublikowała w sieci nagranie z zatrzymania. Pojawiły się też inne nagrania publikowane przez internautów. 

Jak informują lokalne media, jedno ze znalezionych ciał miało rozcięty brzuch. Drugie z kolei pozbawione było głowy. Mężczyzna, który został zatrzymany jest podejrzewany o podwójne zabójstwo. Wszczęto już postępowanie karne. Grozi mu dożywocie.

RadioZET.pl/ Focus.ua/ Unian.ua