Zamknij

Ojciec rzucił się z pięściami na oprawcę swoich córek podczas procesu [WIDEO]

Redakcja
02.02.2018 20:12
Ojciec rzucił się z pięściami na oprawcę swoich córek podczas procesu [WIDEO]
fot. East News

Dramatyczne okoliczności rozprawy pedofila Larry’ego Nassara w USA. Ojciec trzech molestowanych gimnastyczek rzucił się z pięściami na oskarżonego.

Zagłosuj

Popierasz przywrócenie kary śmierci?

Liczba głosów:

Podczas procesu Nassara przed sądem w stanie Michigan, Randall Margraves, ojciec trzech molestowanych nastolatek spytał, czy mógłby spędzić pięć minut sam na sam z tym demonem. Sędzia odpowiedziała, że to niemożliwe. Wtedy mężczyzna nie zważając na nic, rzucił się z pięściami na oprawcę swoich córek.

Głośny proces w USA

Skazany miał szczęście, bo został w porę obroniony i nie stała mu się krzywda. Córki Margravesa nie kryły zaskoczenia tym, co się stało.

Uzasadnienie wyroku skazującego Lassara ogłoszone zostało w spektakularny sposób. – To dla mnie zaszczyt i przywilej cię skazać. Właśnie podpisałam twój wyrok śmierci. Jesteś niebezpieczny i nie zasługujesz, by kiedykolwiek wyjść z więzienia – mówiła sędzia Rosemarie Aquilina.

175 lat więzienia

Larry Nassar to były lekarz skazany 24 stycznia na łączną karę 175 lat więzienia. Został uznany winnym molestowania ponad 150 nastolatek. Do jego wyroku dodane ma zostać kolejnych od 25 do 40 lat.

Atak na Lassara transmitowany był w telewizji:

RadioZET.pl/Telegraph/Wprost/strz