Zamknij

Ciężarna piosenkarka zastrzelona na weselu. Bo...nie chciała zatańczyć [WIDEO]

Redakcja
13.04.2018 15:01
Pakistan
fot. You Tube screen

Tragedia na weselu w Pakistanie. Piosenkarka będąca w zaawansowanej ciąży została zastrzelona podczas występu. Zabójcą nie mógł się pogodzić z faktem, że kobieta odmówiła mu tańca.

Do tragedii doszło niedaleko Larkana w środkowym Pakistanie. 24-letnia Samina Samoon była główną gwiazdą przyjęcia weselnego. Tłum z entuzjazmem przyjmował kolejne jej piosenki i wiwatował na jej cześć.

Jeden z obecnych tam mężczyzn chciał, aby Samina z nim zatańczyła. Ta grzecznie odmówiła, ponieważ z uwagi ciążę (była w 6. miesiącu) nie mogła pozwolić sobie na zbytni wysiłek fizyczny.

Niestety, to rozwścieczyła absztyfikanta, który postanowił...sięgnąć po broń. Podczas, gdy Samina śpiewała kolejny utwór, wycelował w nią pistolet i wystrzelił z niego trzy razy. Na powyższym nagraniu słychać strzały, następnie następuje wyciemnienie, a pod koniec filmiku widać, jak kobieta leży bezwładnie na scenie. Natychmiast trafiła do szpitala, ale niestety, nie udało się jej uratować.

Jeszcze tego samego dnia aresztowano sprawcę. Być może będzie sądzony za podwójne morderstwo - tego domaga się mąż zabitej.

RadioZET.pl/Fakt24.pl/MP