Oceń
12-latka z Paryża nie wróciła do domu po zakończonych zajęciach w szkole. Zaniepokojeni rodzice powiadomili policję, która następnie zabezpieczyła nagrania z kamer monitoringu.
Okazało się, że nastolatka około godz. 15:00 weszła do budynku, w którym mieszkała razem z rodzicami, ale nie dotarła do swojego domu. Tuż po godz. 23:00 kamery zarejestrowały wychodzącą z budynku kobietę, która niosła walizkę.
Paryż. Ciało 12-latki znalezione w bagażniku auta
Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Nagrania szybko doprowadziły śledczych do ciała dziecka. Zwłoki znaleziono w bagażniku samochodu zaparkowanego tuż obok budynku, w którym mieszkała 12-latka. Umieszczone były w walizce, którą niosła wcześniej zarejestrowana na nagraniach kobieta.
15 października prokuratura oficjalnie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 12-latki. Zatrzymano już cztery osoby.
Policja nie przekazała jednak żadnych szczegółowych informacji na temat sprawy. Nie wiadomo, jak doszło do śmierci dziewczynki. Podano jedynie, że w chwili przyjazdu policji wszyscy aresztowani przebywali w Bois-Colombes na północno-zachodnich przedmieściach Paryża.
RadioZET.pl/ The Sun/ Independent/ DW
Oceń artykuł