Zamknij

12-latka została zamordowana. Jej ciało znaleziono w bagażniku samochodu

16.10.2022 11:19

Tragiczny finał poszukiwań 12-letniej dziewczynki z Paryża. Ciało dziecka znaleziono w bagażniku samochodu zaparkowanego tuż obok jej domu. Policja aresztowała cztery osoby.

zabito dziecko
fot. Shutterstock

12-latka z Paryża nie wróciła do domu po zakończonych zajęciach w szkole. Zaniepokojeni rodzice powiadomili policję, która następnie zabezpieczyła nagrania z kamer monitoringu.

Okazało się, że nastolatka około godz. 15:00 weszła do budynku, w którym mieszkała razem z rodzicami, ale nie dotarła do swojego domu. Tuż po godz. 23:00 kamery zarejestrowały wychodzącą z budynku kobietę, która niosła walizkę.

Paryż. Ciało 12-latki znalezione w bagażniku auta

Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Nagrania szybko doprowadziły śledczych do ciała dziecka. Zwłoki znaleziono w bagażniku samochodu zaparkowanego tuż obok budynku, w którym mieszkała 12-latka. Umieszczone były w walizce, którą niosła wcześniej zarejestrowana na nagraniach kobieta.

15 października prokuratura oficjalnie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 12-latki. Zatrzymano już cztery osoby.

Policja nie przekazała jednak żadnych szczegółowych informacji na temat sprawy. Nie wiadomo, jak doszło do śmierci dziewczynki. Podano jedynie, że w chwili przyjazdu policji wszyscy aresztowani przebywali w Bois-Colombes na północno-zachodnich przedmieściach Paryża.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ The Sun/ Independent/ DW