Zamknij

20-latek włączył w samolocie film dla dorosłych i rozebrał się do naga

Redakcja
07.03.2018 12:53
20-latek włączył w samolocie film dla dorosłych i rozebrał się do naga
fot. Penang Kini Press (Facebook)

Malezyjskie gazety opisały historię stewardess, które musiały uporać się z niecodziennym zachowaniem jednego z pasażerów. Podczas lotu z Kuala Lumpur do stolicy Bangladeszu 20-latek zachował się wyjątkowo nieobyczajnie.

Student drugiego roku z Bangladeszu, lecąc ze stolicy Malezji do swojego kraju, najpierw rozebrał się do naga, włączając na laptopie film porno, a następnie oddał mocz na ziemię. Początkowo zaskoczone stewardesy poprosiły go grzecznie, aby się ubrał. Mężczyzna zrobił to, jednak na tym nie skończyły się problemy obsługi lotu linii Malindo Air.

Niecodzienne okoliczności lotu

Po tym, jak 20-latek ubrał się, wstał i podszedł do stewardes. Najpierw zaczął się do nich przytulać, a gdy te odrzuciły jego zaloty, zrobił się agresywny. W końcu wspólnymi siłami obsługa unieszkodliwiła awanturującego się pasażera. Mężczyzna ze związanymi rękami poczekał, aż samolot wyląduje.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Skończyło się w areszcie

Na lotnisku studentem zajęła się straż graniczna. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna trafił na komisariat. Teraz odpowie przed sądem za zakłócanie porządku podczas lotu.

RadioZET.pl/Penang Kini Press/strz