Zamknij

17-letnia Patrycja znów zaginęła. Tuż przed przyjazdem mamy uciekła z ośrodka

Redakcja
08.05.2019 11:52
17-letnia Patrycja znów zaginęła. Tuż przed przyjazdem mamy uciekła z ośrodka
fot. Facebook.com

17-letnia Patrycja Zawadzka znów zaginęła. Nastolatka uciekła z Ośrodka dla Młodzieży w Bersenbrück w Dolnej Saksonii przed przyjazdem mamy. Informację o jej ucieczce podała grupa „Zaginieni przed laty”. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Patrycja Zawadzka została odnaleziona w Niemczech 6 maja. Nastolatka zaginęła przed kilkoma dniami, gdy wyjechała do Warszawy, a następnie do Berlina. Jej matka nie wiedziała jednak o tym, że córka udaje się za granicę. Zadzwoniła do niej 25 kwietnia, zapłakana, z telefonu przypadkowej osoby (jej miał ulec zniszczeniu), ale nie zdążyła powiedzieć zbyt wiele, gdyż się rozłączyła. 

Patrycja Zawadzka znów zaginęła

17-letnia Patrycja Zawadzka ponownie jest uznana za osobę zaginioną, a miejsce jej aktualnego pobytu jest nieznane. Po znalezieniu, z powodu niepełnoletności została umieszczona w Ośrodku dla Młodzieży w Bersenbrück w Dolnej Saksonii, do czasu przyjazdu mamy. Niestety uciekła z tego ośrodka.

Ogrom pracy, jaki włożyliśmy w poszukiwania Patrycji, nie da się opisać słowami. Wykonaliśmy praktycznie niemożliwą dla zwykłych ludzi pracę w celu namierzenia jej. Współpracowaliśmy z niemiecką oraz polską policją. Każda z nas płakała, że niemożliwe stało się możliwe. Niestety życie pisze różne scenariusze. Udostępniamy ponownie informacje z prośbą o pomoc, ponieważ martwimy się o jej los.

ZAGINIENI PRZED LATY

Patrycja Zawadzka ma 152 cm wzrostu, 50-52 wagi, zielono-szare oczy, jasne blond włosy oraz bardzo jasną karnację.

Zobacz także