Zamknij

Pielęgniarka wydana za mąż za nauczyciela na rozkaz prezydenta kraju [WIDEO]

Redakcja
01.09.2017 10:23
Pielęgniarka wydana za mąż za nauczyciela na rozkaz prezydenta kraju [WIDEO]
fot. Youtube

Nauczyciel z jednej z wsi w Tadżykistanie odczytał wiersz na cześć prezydenta kraju, któremu tak się to spodobało, że obdarował 23-latka prezentami. Mężczyzna dostał zegarek i… żonę. Pielęgniarka została zmuszona do ślubu, który odbył się już 10 dni po błyskawicznych oświadczynach.

Miesiąc temu 23-letni Saidsho Asrorov nie planował ślubu. Nie miał nawet dziewczyny. Wszystko zmieniło się po tym, jak 16 sierpnia udał się do miejscowości Zargar, gdzie wizytę miał prezydent kraju Emomali Rahmon.

Prezydent nakazał znaleźć przyszłą żonę

Gdy prezydent spotkał się z mieszkańcami miasta, Saidsho podszedł do mikrofonu i zaczął mówić wiersz. – Ja, jako młody nauczyciel, czuję się najszczęśliwszą osobą, mając zaszczyt mówić przed tobą, drogi ojcze narodu – zaczął 23-latek. Słowa młodego nauczyciela tak się spodobały prezydentowi, że ten natychmiast spytał go, czy ma żonę.

Kobieta nie wygląda na szczęśliwą

Gdy młody Tadżyk odpowiedział, że nie, prezydent natychmiast nakazał lokalnym władzom znalezienie mu żony i zorganizowanie wesela. Minęło 10 dni, a Saidsho nakładał obrączkę pięknej pielęgniarce w ludowym stroju weselnym. Ta niestety nie wyglądała na szczęśliwą. Przekonać się o tym mogli nie tylko weselni goście, bowiem uroczystość została nagłośniona przez miejscowe media i film trafił do telewizji, a później do sieci.

Oto nagranie z wesela:

RadioZET.pl/currenttime.tv/strz