Zamknij

Suczka Aspin urodziła szczeniaka mającego tylko jedno oko

05.02.2020 00:20
pies z jednym okiem
fot. express.co.uk

W Chachoengsao w środkowej Tajlandii na świat przyszedł szczeniak z jednym okiem, znajdującym się na środku jego głowy. Nie wiadomo jeszcze, czy pies będzie mógł tak normalnie funkcjonować. Jego zdjęcia szybko podbiły sieć, a internauci nazwali go... Stuart, bo zdaniem większości z nich, zwierzę przypomina bohatera filmu "Minionki".

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Somjai Phummaman opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia nowo narodzonego szczeniaka. Jego suczka Aspin urodziła dwa psy, ale tylko ten jeden wyróżnia się niezwykłym wyglądem. Wszystko za sprawą jednego oka.

Zobacz także

Szczeniak ma tylko jedno oko znajdujące się dokładnie na środku głowy. Według weterynarza, nie można w tym momencie jednoznacznie stwierdzić, czy przeżyje i będzie mógł normalnie funkcjonować. Na odpowiedź trzeba będzie poczekać co najmniej dwa miesiące.

Zobacz także

- Nie może być karmiony przez mamę, dlatego dajemy mu mleko z butelki. Robimy wszystko, aby uratować jego życie - przekonuje córka Phummamana. - Chcemy, aby oba szczeniaki zostały z mamą i z nami. Mam nadzieję, że oba pieski będą mogły prowadzić normalne życie - dodała.

Zdjęcia psa szybko podbiły sieć. Według internautów, pies przypomina bohatera filmu animowanego "Minionki", dlatego najczęściej nazywają go Stuart. Wspomniana postać także posiadała tylko jedno oko.

Zobacz także

RadioZET.pl/ Daily Mail/ Express.co.uk

C