Zamknij

Po świętach oddała choinkę do sklepu. Domagała się pieniędzy!

Redakcja
11.01.2018 18:57
Po świętach oddała choinkę do sklepu. Domagała się pieniędzy!
fot. YouTube screen

Nietypowa sytuacja w Stanach Zjednoczonych. Mieszkaniec Kalifornii był świadkiem rozmowy klientki, która dziesięć dni po świętach chciała zwrócić żywą choinkę. Gdy obsługa zapytała ją o powód, kobieta odpowiedziała, że drzewko umarło.

Zagłosuj

Czy sklep podjął słuszną decyzję?

Liczba głosów:

Do przedziwnego zdarzenia doszło 4 stycznia. Scott Bentley z Santa Clara zrobił zdjęcie kobiecie, która po świętach Bożego Narodzenia zwróciła do sklepu Costco choinkę. Absurd? Co ciekawe, obsługa magazynu przyjęła towar i zwróciła klientce pieniądze. 

Mężczyzna zrelacjonował całe zdarzenie w mediach społecznościowych. W ocenie Bentleya, kobieta jest wyzbyta wszelkiej godności i szacunku do samej siebie. Świadek zdarzenia uznał, że sklep powinien wstydzić się swojej reakcji. Dodał również, że klientka przez cały czas zachowywała się bardzo nonszalancko i w ogóle nie była skrępowana. 

Zobacz także

Post mężczyzny wzbudził ogromne zainteresowanie wśród internautów. Jeden z nich napisał, że jego siostra, która pracuje w Costco, bardzo często spotyka się z przypadkami zwrotu choinek po świętach. Klienci mają domagać się zwrotu pieniędzy bez oddania drzewka.

RadioZET.pl/DG