Zamknij

Polacy podejrzewani o usiłowanie zabójstwa w Holandii. Ich ofiara to 17-latek

03.10.2022 17:52

Trzech Polaków zostało aresztowanych w Holandii za napaść na 17-letniego dostawcę posiłków - informuje dziennik „De Telegraaf”. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Utrechcie w centralnej części kraju.

Holandia
fot. Ulica w Utrechcie, przy której doszło do pobicia, Google Street View (screen)

Z informacji gazety wynika, że podejrzani opuścili lokalny bar ok. godz. 1:30 w nocy i wówczas - przy ulicy De Koekoekstraat - miało dość do sprzeczki z dostawcą, który rozwoził rowerem gorące posiłki.

Holandia. Polacy aresztowani za pobicie 17-latka

Polacy zatrzymali rowerzystę, zrzucili go z roweru i zaczęli kopać chłopaka, aż utracił przytomność - relacjonuje dziennik. Mężczyźni zaatakowali również przechodnia, który przyszedł z pomocą 17-latkowi.

„De Telegraaf” informuje, że podejrzani w wieku 24, 26 i 27 lat zostali zatrzymani przez policję w niedzielę w nocy i trafili do aresztu.

Według ustaleń dziennikarzy mężczyźni są obecnie podejrzewani o usiłowanie zabójstwa. Zaatakowany kurier trafił natomiast do szpitala.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/De Telegraaf/Twitter