Zamknij

Szokujące sceny w Niemczech. Polak zaatakowany maczetą

22.08.2022 15:06

38-letni Polak został brutalnie zaatakowany w Turyngii w Niemczech. Mężczyznę napadnięto z maczetą, ale udało mu się obronić i uciec. Sprawę wyjaśnia policja. 

Policja
fot. Ren Pengfei/Xinhua News/East News/Zdjęcie ilustracyjne

38-letnik Polak został napadnięty podczas wieczornego spaceru z psem na ulicy Karola Marksa w Muehlhausen. Najpierw zaczepiła go agresywna kobieta, a potem dwóch mężczyzn. Doszło do sprzeczki - relacjonował Bild. 

Jeden z napastników, 36-letni mężczyzna, wyciągnął nagle zza pleców maczetę. Gdy Polak to zauważył, obronił się gazem pieprzowym. Napastnik rzucił w niego maczetą, ale o włos chybił.

Polak zaatakowany maczetą w Muehlhausen w Niemczech

Zaatakowany mężczyzna rzucił się do ucieczki. Sprawę zgłosił na policji. Przyniósł ze sobą też maczetę i opisał sprawców napaści, których później zatrzymali policjanci. 

Według niemieckich śledczych mężczyzna, który rzucił maczetą był pod wpływem narkotyków i alkoholu. Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu doszło do kłótni

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Bild