Zamknij

Polak brutalnie zamordowany w Irlandii. Otrzymał 40 ciosów nożem

Redakcja
07.08.2017 14:42
Polak brutalnie zamordowany w Irlandii. Otrzymał 40 ciosów nożem
fot. Flickr

Najnowsze doniesienia z Irlandii mówią, że ofiarą makabrycznego morderstwa jest Polak. Policjanci potwierdzili, że to 33-letni Michał K. otrzymał 40 ciosów nożem od nieznanego sprawcy. Śledztwo w toku.

4 sierpnia br. około godz. 10.40 rano przypadkowy przechodzień na drodze z Ballyboughal do Oldtown w Dublinie trafił na zwłoki mężczyzny. Ofiara miała na sobie aż 40 śladów po ciosach ostrym narzędziem.

40 ciosów nożem

Pierwsze podejrzenia mówiły o tym, że ofiarą jest Polak. Dzień później funkcjonariusze potwierdzili, że to prawda, podając jego dane. Mundurowi przejrzeli zapis z kamer miejskiego monitoringu. Wynika z niego, że 33-latek najpierw przyjął 40 ciosów nożem, a następnie jego ciało zostało włożone do samochodu i wrzucone do rowu.

Identyfikacja zwłok

Z informacji śledczych wynika, że ostatnim miejscem zamieszkania ofiary było Blanchardstown. Obecnie irlandzkie służby starają się skontaktować z rodziną zamordowanego oraz zorganizować oficjalną identyfikację zwłok.

Osoby, które mają informacje związane z tą sprawą, proszone są o kontakt pod numerem 01 8020510 lub 1800 666 111 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy w Irlandii.

Zobacz także

Czy potrzebny jest Przystanek Woodstock? Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/poloniairlandia.pl/strz