Zamknij

Polak pobił homoseksualistę w Londynie. Surowy wyrok sądu

Redakcja
22.12.2017 13:51
Polak pobił homoseksualistę w Londynie. Surowy wyrok sądu
fot. Met Police

16 lipca na londyńskim Tottenhamie Polak tak pobił homoseksualistę, że złamał mu nogę w czterech miejscach. 29-latek po aresztowaniu nie ukrywał swoich poglądów, a na rozprawie nie wykazał cienia skruchy. Wyrok sądu to 10 lat bezwzględnego więzienia.

Kamil W. najpierw zaczął wyzywać homoseksualistę na ulicy, a następnie w ataku furii, rzucił się na niego z pięściami. 36-latek był kopany po całym ciele, gdy upadł na ziemię. Świadkowie opisali, że na koniec Polak wyjął mu z kieszeni paczkę papierosów i trzymał u góry nad ofiarą, jakby zdobył trofeum.

Brutalny atak bez powodu

Pobity w ciężkim stanie trafił do szpitala. Miał złamaną nogę w czterech miejscach i rehabilitacja zajęła mu wiele miesięcy. 29-latek podczas przesłuchania w areszcie, ani na sali sądowej nie ukrywał, że zrobił to ze względu na swoje homofobiczne poglądy.

Zagłosuj

Uważam, że wyrok sądu jest

Liczba głosów:

Surowy wyrok sądu

Wyrok brytyjskiego sądu pokazuje, że na terenie Królestwa nie ma tolerancji dla takiego zachowania. Kamil S. usłyszał wyrok 10 lat więzienia. – Cieszymy się, że doprowadziliśmy do skazania za ten bezmyślny, niczym nie sprowokowany atak. Londyńska policja nie będzie tolerować ataków homofobicznych – mówił detektyw Mark Nicholls w rozmowie z dziennikiem "Evening Standard".

Kamil S. już w styczniu 2016 r. był poszukiwany przez polską policję za kradzież:

Kamil S.
fot. poszukiwani.policja.pl

Niebezpieczny smog objął już niemal całą Polskę. Zobacz, czym to grozi: >>KLIJNIJ TUTAJ<<

RadioZET.pl/Polsat News/Daily Mail/strz