Zamknij

Polak porwany i torturowany w Anglii. Policja szuka morderców

06.07.2019 13:30

Policja z West Midlands prowadzi śledztwo ws. uprowadzenia i śmierci Polaka mieszkającego w Birmingham. Śledczy opublikowali wizerunek dwóch podejrzanych o zabójstwo 45-latka. 

Polak porwany i torturowany w Anglii. Policja szuka morderców
fot. West Midlands Police

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

45-letni Tomasz S. został porwany ze swojego domu na Raleigh Close w Birmingham 27 marca br. Dwóch porywaczy miało wsadzić Polaka do białej furgonetki marki Peugeot Boxer. 

Tego samego dnia, przed godziną 23, mężczyzna dobijał się do drzwi nieruchomości w Bickerstaffe w Lancashire. Polak miał poparzone 75 procent ciała. Został zabrany karetką do szpitala. 21 czerwca zmarł w specjalistycznej klinice oparzeniowej w Liverpoolu. 

West Midlands Police
fot.

West Midlands Police

Polak torturowany na Wyspach. Policja szuka sprawców 

Policja z hrabstwa West Midlands opublikowała wizerunek dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 45-letniego Polaka. Śledczy próbują również ustalić aktualną lokalizację furgonetki o numerze rejestracyjnym OY55 MVT. Biały Peugeot Boxer był widziany w Bristolu oraz dzielnicy Banbury w Oxfordshire.

Apelujemy do członków społeczności polskiej w Wielkiej Brytanii, aby zgłosili się i pomogli nam w uzyskaniu wszelkich informacji na temat przestępców  West Midlands Police

Każda osoba, która posiada informacje na temat uprowadzenia Polaka, jest proszona o kontakt z West Midlands Police za pośrednictwem strony internetowej west-midlands.police.uk lub pod numerem telefonu 0121 626 6025

Zobacz także

RadioZET.pl/West Midlands Police