Zamknij

Skok na transport gadżetów erotycznych. Policja poszukuje skradzionego towaru

08.11.2019 17:28
Sztuczne penisy
fot. Shutterstock

Policja z hrabstwa Northamptonshire leżącego w środkowej Anglii poinformowała o nietypowej kradzieży, do jakiej doszło na parkingu przy autostradzie A14. Nieznani sprawcy zakradli się do zaparkowanej ciężarówki i ukradli z niej gadżety erotyczne o łącznej wartości 4,8 mln zł.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Skok na transport gadżetów erotycznych miał miejsce we wrześniu. Policja z hrabstwa Northamptonshire dopiero teraz zdecydowała się opisać sprawę w mediach społecznościowych, licząc, że przy pomocy obywateli, uda się namierzyć złodziei.

Zobacz także

Kradzież miała miejsce w nocy. Przy autostradzie A14 stała zaparkowana ciężarówka wypełniona gadżetami erotycznymi, które trafić miały do fabryki Rocks-Off Ltd. Sprawcy odczepili naczepę od kabiny ciężarówki i odholowali ją w nieznane miejsce.

Dla kogo rozmiar penisa ma znaczenie?

Jak informuje policja, naczepy do tej pory nie odnaleziono. Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat nocnej kradzieży. Wartość skradzionego towaru wyceniono bowiem na... milion funtów.

Zobacz także

Wpis policji z Northamptonshire wywołał falę kpin i żartobliwych komentarzy. "Nic nie wiem o tej kradzieży, ale moja była żona może mieć jakieś informacje. Nigdy nie widziałem jej tak szczęśliwej, uśmiech nie schodził jej z twarzy i była bardzo zadowolona wracając z marketu z torbą pełną baterii" - napisał jeden z internautów.

RadioZET.pl/ The Independent/ Metro.co.uk