Zamknij

Harry dostał ofertę pracy. Zaprasza go... popularny fast food

16.01.2020 00:09
burger king
fot. Shutterstock

Od historycznej decyzji Harry'ego i Meghan o rezygnacji z królewskich przywilejów i finansowej niezależności minęło zaledwie kilka dni, a w sieci już posypały się pierwsze "oferty pracy". "Harry, ta rodzina królewska oferuje stanowiska w niepełnym wymiarze godzin" - żartowała na swoim Twitterze firma Burger King.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Niektóre popularne marki postanowiły wykorzystać marketingowo decyzję Harry'ego i Meghan o rezygnacji z królewskich przywilejów i zaproponować im pracę.

Zobacz także

Swoją "ofertę" w dowcipny sposób przedstawił Burger King. "Harry, ta rodzina królewska oferuje stanowiska w niepełnym wymiarze godzin" - napisano na Twitterze.

Kampania rozkręciła się także na Instagramie. "Możecie poszukać pierwszej pracy bez rezygnacji z korony" - napisano nawiązując do logo Burger King, czyli złotej korony.

Książę Harry i księżna Meghan niespodziewanie ogłosili na Instagramie, że zamierzają zrezygnować z roli wysokich rangą członków rodziny królewskiej, chcą sami się utrzymywać oraz planują dzielić czas pomiędzy Wielką Brytanią a Ameryką Północną. Ich głównym zajęciem ma być fundacja charytatywna.

Zobacz także

35-letni Harry i jego o trzy lata starsza pochodząca z USA żona od pewnego czasu wysyłali sygnały, że niezbyt dobrze odnajdują się w roli członków rodziny królewskiej. W październiku ubiegłego roku ujawnili, że życie pod nieustanną obserwacją mediów jest dla nich bardzo trudne. Harry, odnosząc się do doniesień medialnych o rozdźwięku między nim a jego starszym bratem, powiedział, że wraz z Williamem znajdują się na "innych ścieżkach". Ponadto nie spędzili świąt Bożego Narodzenia z resztą rodziny, lecz wraz z synem Archiem udali się do Kanady. Po powrocie mówili o niesamowitej gościnności, której tam doświadczyli, czym podsycili spekulacje, że to w tym kraju zamierzają spędzać większość czasu.

RadioZET.pl/ PAP/ Twitter/ Instagram