Zamknij

Politycy pobili się w programie telewizyjnym. Nokaut byłego wiceministra

22.07.2021 20:30
Bójka z udziałem polityków
fot. Jurnal TV/screen

Rozmowa w programie publicystycznym zamieniła się w bójkę. Były doradca prezydent Mołdawii rzucił się z pięściami na byłego wiceministra spraw wewnętrznych. Mężczyzna upadł na ziemię i stracił przytomność. Na miejsce wezwano ratowników medycznych.

W programie publicystycznym „Ora Expertizei” na antenie mołdawskiej telewizji Jurnal TV toczyła się gorąca dyskusja. Brali w niej udział były wiceminister spraw wewnętrznych Giennadij Kosovan i były doradca prezydent Mai Sandu Siergiej Tofilat.

Mołdawia. Politycy pobili się w programie telewizyjnym. Nokaut byłego wiceministra

Politycy w pewnym momencie ostro się pokłócili. Tofilat obraził wiceministra Kosovana, który nie był w stanie znieść zniewagi ze spokojem. Chwycił szklankę wody i chlusnął oponentowi w twarz. Wtedy i Tofilatowi puściły nerwy, rzucił się z pięściami na byłego wiceministra i kilka razy uderzył go twarz. Kosovan próbował się bronić, ale Tofilat złapał go za szyję i rzucił na ziemię. Były wiceminister, upadając, uderzył głową o krzesło i stracił przytomność. Program został przerwany, na miejsce wezwano ratowników medycznych.

Okazało się, że mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Kosovan szybko odzyskał przytomność. Doszło też do pojednania. W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie uśmiechniętych polityków, którzy podali sobie ręce na zgodę.

Po całym zajściu Sergiu Tofilat wyraził skruchę. Stwierdził też, że spory nie powinny być rozwiązywane przemocą.

RadioZET.pl/NewsMaker.md/Fakt.pl