Zamknij

Student „wykosił” w trawie...wielkiego penisa. To wiadomość dla Trumpa

03.06.2019 15:26
Trump
fot. Twitter screen/born_eco

Z okazji wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii, jeden z angielskich aktywistów przygotował dla niego specjalnie „powitanie”. 18-letni Ollie Nancarrow „wykosił” bowiem w trawniku niedaleko lotniska wielkiego penisa, a obok dołączył do niego wiadomość skierowaną do amerykańskiego przywódcy. 

Prezydent Stanów Zjednoczonych przyleciał w poniedziałek do Wielkiej Brytanii ze swoją pierwszą oficjalną wizytą. Wylądował na oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów od Londynu lotnisku Stansted. Gdy Air Force One zbliżał się do lądowania, Trump mógł przez okna swojego samolotu dostrzec osobliwe „dzieło”, które zostało „narysowane” w trawniku. Była to ogromnych rozmiarów przestrzeń w kształcie...przyrodzenia oraz napis „Oi Trump”:

To jednak nie wszystko, gdyż na trawniku obok „wykoszona” została ponadto wiadomość, której treść skierowana została specjalnie dla Trumpa. Brzmiała ona: „Zmiany klimatu są prawdziwe”, a nad nią – także wykreowany na trawie – wizerunek niedźwiedzia. 

Takie „powitanie” zgotował amerykańskiemu prezydentowi Ollie Nancarrow, student historii sztuki oraz aktywista ekologiczny. 18-latek jest twórcą strony internetowej born_eco, platformy dla przedsiębiorców z branży produktów ekologicznych. Do tego, że jest autorem tych trawiastych „dzieł”, przyznał się na Twitterze.

Zobacz także

Cała inicjatywa ma na celu nie tylko wyrażenie prześmiewczego stosunku do Trumpa, ale też przypomnienie jego polityki wobec zmian klimatycznych, która charakteryzuje się daleko idącym bagatelizowaniem czy wręcz negowaniem tego zjawiska. 

RadioZET.pl/Twitter