Zamknij

Potrójne morderstwo w Boże Narodzenie. Wcześniej nagrał kolędę z synem [WIDEO]

Redakcja
28.12.2017 08:29
Potrójne morderstwo w Boże Narodzenie. Wcześniej nagrał kolędę z synem [WIDEO]
fot. Youtube

Amerykański kucharz i mówca motywacyjny Anthony Milan Ross zabarykadował się z rodziną w domu i zaczął strzelać. Gdy policjantom udało się wejść do środka, jego żona i dzieci leżały na ziemi martwe.

Zagłosuj

Masz dobre relacje z najbliższą rodziną?

Liczba głosów:

Potrójne morderstwo w Boże Narodzenie poruszyło całe Stany. 45-letni mówca motywacyjny najpierw udostępnił film, na którym śpiewa z synem kolędę. Następnie jego sąsiedzi usłyszeli strzał. Gdy podeszli do okna, spytać, czy wszystko w porządku, mężczyzna wymierzył w ich kierunku broń, mówiąc, że nie.

Potrójne morderstwo w Boże Narodzenie

Jak podaje telewizja „ABC”, napastnik prawdopodobnie zastrzelił 38-letnią żonę Iris, 11-letniego syna Nigela i 10-miesięczną córkę Anorę. Matka jego dzieci leżała w drzwiach. Policyjni negocjatorzy rozpoczęli akcję przed godz. 16. Dopiero po 22 udało się zatrzymać Rossa. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia – 45-latek zamordował córkę i syna.

Zabił żonę, córkę i syna

Nieoficjalne doniesienia mówią, że mężczyzna miał postrzelić żonę przed mieszkaniem, gdy próbowała od niego uciec. Para była w trakcie rozwodu.

Siostra zamordowanej, Mary Wogas powiedziała, jakie sms-y dostała od swojego szwagra. – Napisał do mnie o 14:52 dwie wiadomości. W pierwszej napisał "Właśnie zabiłem Iris i dzieciaki”. W drugiej napisał, że zrobił to za pomocą broni – relacjonuje Mary Wogas. Anthony Milan Ross był znany w internecie z publikacji o zdrowym trybie życia. Zasłynął tym, że na wegańskiej diecie schudł 100 kilogramów.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/Daily Mail/strz