Zamknij

Polska prokuratura rozpoczyna śledztwo w kierunku zabójstwa Magdaleny Żuk

Redakcja
04.05.2017 14:59
Polska prokuratura rozpoczyna śledztwo w kierunku zabójstwa Magdaleny Żuk
fot. Facebook

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 27-letniej Polki w Hurghadzie. Przesłuchani zostaną świadkowie, którzy mieli kontakt z Magdaleną Żuk w jej ostatnich dniach życia. Śledztwo będzie prowadzone w kierunku zabójstwa.

Polska strona rozpoczęła prace nad rozwiązaniem tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk, poinformował portal TVP Info. – Trwają czynności związane z gromadzeniem materiału dowodowego, w szczególności przesłuchaniem świadków przebywających na terenie kraju oraz zabezpieczaniem elektronicznych nośników informacji oraz dokumentów pozwalających na ustalenie wstępnej wersji przebiegu zdarzenia – powiedziała prokurator.

Zobacz także

Wstępnie przyjęliśmy, że śledztwo będzie prowadzone w kierunku zabójstwa – powiedział prokurator Marek Gorzkowicz z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. Tymczasem biuro podróży, z którym leciała 27-latka poinformowało dziś, że w szpitalu w Hurghadzie Magdalena popełniła samobójstwo.

Zobacz także

Badania toksykologiczne i sekcja zwłok, która odbędzie się w Egipcie, powinny dać odpowiedź na kilka kluczowych pytań na temat śmierci Polki.

Zobacz także

RadioZET.pl/TVP Info/strz

C