Zamknij

Przepowiednia następczyni Baby Wangi na 2020 rok: wielka wojna nieunikniona

22.12.2019 13:53
baba wanga
fot. Shutterstock

Kaede Uber, nazywana następczynią słynnej bułgarskiej wieszczki Baby Wangi, twierdzi, że w 2020 roku świat stanie w obliczu wielu konfliktów, które mogą przerodzić się w ogólnoświatową wojnę. Według Uber, "coś złego" może dotknąć Ormian.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Urodzona we Francji Kaede Uber po raz pierwszy pojawiła się w mediach w 2011 roku. Od tamtego czasu zapraszana jest jednak głownie przez rosyjskie telewizje, a wszystko za sprawą licznych pochwał pod adresem Władimira Putina i polityki Federacji Rosyjskiej. W swoich wizjach, Uber przedstawia Rosję jako wielka potęgę, która odgrywać będzie coraz ważniejszą rolę w światowej polityce.

Zobacz także

Zobacz także

Tuż przed swoją śmiercią w 1996 roku, bułgarska wieszczka Baba Wanga oznajmiła, że wkrótce na świecie pojawi się jej następczyni. Zwolennicy tej teorii przekonują, że młodziutka Kaede Uber ma podobną mimikę twarzy i wykonuje niemal identyczne gesty, co zmarła w 1996 roku Baba Wanga. Uber, podobnie jak słynna "Nostradamus z Bałkanów", niebawem może stracić wzrok, co uważane jest za kolejny argument przemawiający za jej "szczególnymi zdolnościami".

ZOBACZ TAKŻE: Wielki horoskop roczny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - prognozy astrologiczne na cały rok

Jak w przepowiedni Kaede Uber wyglądać będzie 2020 rok? Wizja ta nie napawa niestety optymizmem. Dziewczynka przekonuje, że 2020 rok obfitować będzie w liczne konflikty zbrojne, szczególnie na obszarze Algierii, Syrii i Turcji, które w dłuższej perspektywie mogą przerodzić się w wojnę o skali światowej. W swojej przepowiedni Uber zwraca uwagę, że na szczególne niebezpieczeństwo narażeni są Ormianie. Dziewczynka przestrzega także przed pojawieniem się nowej, groźnej ideologii, która może przyczynić się do śmierci tysięcy ludzi na świecie.

Baba Wanga, a dokładnie Wangelija Pandewa Dimitrowa, zyskała na świecie wielką popularność. Uważa się, że zmarła 1996 roku kobieta, przewidziała min. panowanie Adolfa Hitlera, upadek ZSRR, katastrofę w Czarnobylu, a także światową hegemonię Chin.

RadioZET.pl/ Onet