Zamknij

Amerykanka przygarnęła do mieszkania bezdomnego na zimę. Skończyło się tragicznie

Redakcja
23.02.2018 16:57
Amerykanka przygarnęła do mieszkania bezdomnego na zimę. Skończyło się tragicznie
fot. Twitter

Amerykanka zlitowała się nad bezdomnym mieszkańcem stanu Kolorado, przygarniając go na zimę do domu. Po kilku tygodniach została przez niego zamordowana. Śledztwo wykazało, że mężczyzna chciał przejąć jej mieszkanie.

Zagłosuj

Pomagasz finansowo potrzebującym? Np. wspierając jakąś organizację?

Liczba głosów:

Jeanna Leslie, znana ze swojej otwartości na świat, postanowiła pomóc przetrwać zimę bezdomnemu mężczyźnie, oferując mu nieodpłatnie wolny pokój w swoim mieszkaniu. W krótkim czasie wprowadził się jego kolega i mieszkali w trójkę.

Chciała pomóc przetrwać zimę

Gdy 49-latka nie pojawiła się jak co tydzień pod halą sportową, aby odebrać swoje nastoletnie dzieci z meczu koszykówki, jej były mąż zawiadomił policję. Jak podaje „Fox News”, mundurowi, przeszukując mieszkanie Leslie, natknęli się na męskie ubrania poplamione krwią. Wśród rzeczy na podłodze znaleźli dowód osobisty bezdomnego Terry’ego Dunforda.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Altruizm czy nieodpowiedzialność?

Śledztwo kryminalnych wykazało, że kobieta zginęła z rąk mężczyzn, którym pomagała, a po przesłuchaniu było pewne, że motywem sprawców było przejęcie nieruchomości. Chcieli zamieszkać tam na stałe. Na nagraniu z monitoringu widać, jak 49-latka razem z Dunfordem kupują alkohol w sklepie monopolowym i niosą do mieszkania.

RadioZET.pl/Fox News/strz