Zamknij

Zbiorowy gwałt na 4-latce. Oprawcy w wieku 10-13 lat

08.09.2020 20:48
Gwałt
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

RPA. Chłopcy w wieku od 10 do 13 lat mieli brutalnie zgwałcić 4-latkę. Sprawę bada policja. Nastolatkowie czekają na proces sądowy. 

W Muldersdrift w Republice Południowej Afryki doszło do zbiorowego gwałtu na 4-letniej dziewczynce. W tej sprawie policja zatrzymała trzech chłopców. Najstarszy z nich ma 13 lat — informuje Daily Mail.

RPA. Zbiorowy gwałt na 4-latce

Policja w Republice Południowej Afryki zatrzymała trzech chłopców w wieku od 10 do 13 lat pod zarzutem zgwałcenia 4-letniej dziewczynki. Do gwałtu miało dojść w Muldersdrift. Aktualnie nastolatkowie przebywają w ośrodku dla nieletnich. Za zbiorowy gwałt odpowiedzą przed sądem, który zadecyduje o ich dalszym losie.

Zobacz także

Śledczy ciągle prowadza dochodzenie w tej sprawie i wyjaśniają wszelkie okoliczności brutalnego gwałtu na 4-letnim dziecku. Aktualnie policja nie potwierdza wszelkich spekulacji dotyczących tej sprawy, które pojawiają się w mediach.

RPA. Przemoc seksualna wobec dzieci

Jak podaje Daily Mail, przypadków przemocy seksualnej wobec kobiet i dzieci w RPA jest wiele. Na ten problem zwróciło uwagę także ONZ, ostrzegając przed wszechobecnością tego strasznego zjawiska. 

Zobacz także

W ostatnim czasie w RPA zgwałcono także 5-letnią dziewczynkę w Khutsong. W tej sprawie zatrzymano 24-latka, który wcześniej włamał się do domu dziecka, gdzie przebywała jego ofiara. Podejrzany został odnaleziony po długich poszukiwaniach.

RadioZET.pl/Daily Mail