Zamknij

Rewolucja w tanich lotach! Ryanair sprzeda bilety za ocean

Redakcja
23.05.2017 14:41
Rewolucja w tanich lotach! Ryanair sprzeda bilety za ocean
fot. strz

Szykuje się prawdziwa rewolucja w tanich lotach. Popularna linia lotnicza Ryanair ogłosiła dziś, że połączy siły z hiszpańską linią Air Europa, dzięki czemu pasażerowie będą mogli latać do Ameryki Południowej i Północnej, a także na Karaiby.

Pierwszym krokiem będzie możliwość zakupu lotu z Madrytu do 16 państw w Ameryce Południowej, Ameryce Środkowej i USA. Będzie można polecieć tanimi liniami m.in. do Argentyny Brazylii, Meksyku, USA, czy na Kubę.

Bilety łączone

Kolejnym etapem projektu będzie możliwość zakupu biletów łączonych, z przesiadką w Madrycie. Jak zapowiada Ryanair, taka usługa będzie dostępna jeszcze w 2017 roku.

Peru, Brazylia, Kuba, Dominikana

Jak na razie do stolicy Hiszpanii Ryanair można dolecieć z lotnisk z Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Hiszpański przewoźnik, który nawiązał współpracę z irlandzkim Ryanairem lata z Madrytu do m.in. Sao Paulo (Brazylia), Buenos Aires (Argentyna), Limy (Peru), Hawany (Kuba), Cancun (Meksyk), Punta Cana (Dominikana). Jak podaje portal Loter.pl, bilety z Madrytu będzie można kupić jeszcze dzisiaj (23. maja).

Pasażerowie nie muszą obawiać się braku miejsca na nogi i niewygodnych siedzeń. Wszystkie loty obsługiwane są samolotami airbus A330-200 i 330-300.

To nie wszystko

Wiadomo już, że Ryanair prowadzi rozmowy z innymi przewoźnikami i możliwe, że nawiąże współpracę z kolejnymi liniami oferującymi loty długodystansowe. Jak podaje portal Fly4Free.pl, spodziewano się, że irlandzki przewoźnik wejdzie w komitywę z liniami Norwegian, z którą od roku prowadził „zaawansowane rozmowy”. Tymczasem 23. maja linie podały do informacji o współpracy z hiszpańskim Air Europa.

 

RadioZET.pl/Fly4Free/Pasazer.com/Loter.pl/strz